PROGRAM 13. FESTIVALA DRUŽIN

Izberite dan, katerega želite pogledati. Ko kliknete na izvajalca, dobite opis. Program še dopolnjujemo. Obiščite nas v prihodnjih tednih.

Ura
Program
Izvajalec
Lokacija
ves dan
Festivalsko dogajanje
glavni oder
16.00
Postavljanje šotorov
tabor
17.00 - 18.30
Okrasimo festivalski prostor
kozolec
17.00 - 22.00
Izposoja iger in igrač
kozolec
17.00 - 22.00
Igrišče
travnik
17.30 - 19.00
Ustvarjalna delavnica
travnik
18.00
Nogomet
travnik
19.00 - 19.45
Glasbena animacija
glavni oder
19.00 - 20.00
Večerja
kozolec
20.00
Uradni začetek Festivala družin
ob tabornem ognju
20.10 - 21.15
Pravljični večer
členar
20.15
Kaj pa vem!?
glavni oder
20.00
Čuvanje spečih otrok
tabor
22.00 - 23.30
Moški večer
ob tabornem ognju
Ura
Program
Izvajalec
Lokacija
ves dan
Festivalsko dogajanje
glavni oder
07.00 - 9.00
Zajtrk
kozolec
09.00 - 10.00
Delavnice za otroke in starše
kozolec
09.00 - 11.00
Delavnica kleklanja
členar
09.00 - 19.00
Igrišče
travnik
09.00 - 19.00
Izposoja iger in igrač
kozolec
09.00 - 19.00
Knjižnica pod drevesi
pod drevesi
10.00 - 12.00
Ustvarjene smo lepe (kako to poudarimo z urejenostjo)
dvorana
10.00 - 17.00
Lov na zaklad
travnik
11.00 - 11.40
Smetarko Darko
glavni oder
12.00 - 14.00
Kosilo
kozolec
12.00 - 13.00
Predstavitev knjige Darovi nepopolnosti
kozolec
13.00 - 14.00
Glasbeni program
kozolec
14.00 - 15.00
Glasbene vaje za nedeljsko mašo
kozolec
14.00 - 15.30
JA! (si želite, da se vaš najstnik odgovorno odloča?)
dvorana
14.30 - 15.15
Nogomet
travnik
15.00 - 16.00
Svetovalnica o nošenju otrok
travnik
15.00 - 17.00
Modelarska delavnica - izdelava letal
členar
15.30 - 16.30
Meditativni ples kot molitev
glavni oder
15.30 - 16.30
Predstavitev gasilcev
ob dvorcu
15.30 - 16.30
Policija se predstavi
travnik
16.30 - 17.30
Nagovor zakoncema
dvorana
18.00
Sveta maša
šotor
19.00 - 20.00
Večerja
kozolec
19.30 - 21.00
Družinski zabavni glasbeni večer
kozolec
20.00 - 23.00
Čuvanje spečih otrok
tabor
21.00 - 22:00
Plesna poboljševalnica
dvorana
Ura
Program
Izvajalec
Lokacija
ves dan
Festivalsko dogajanje
7.00 - 9.00
Zajtrk
kozolec
8.30 - 9.30
Spolne zlorabe otrok - kaj lahko naredimo starši, da jih preprečimo
dvorana
8.30 - 9.30
Svetovalnica o nošenju otrok v nosilkah
pod drevesi
9.00 - 13.00
Kotiček Montessori
členar
9.00 - 16.00
Igrišče
travnik
9.00 - 16.00
Delavnice sponzorjev
travnik
9.00 - 16.00
Izposoja športnih pripomočkov in družabnih iger
kozolec
9.00 - 16.00
Knjižnica pod drevesi
pod drevesi
9:30 -10.30
Družinska sveta maša
prostor za mašo
10.30 - 12.30
Botrinja (uporaba domačih zelišč v poporodnem obdobju)
pod drevesi
10.30 - 12.00
Delavnica risanja karikatur
travnik
10.30 - 12.00
Talent šov ”ISKRENO – družina zaigra, zapoje”
glavni oder
10.30 - 12.00
Nogomet
travnik
12.00 - 14.00
Kosilo
kozolec
12.30
Nagovor župana Milana Čadeža
glavni oder
12.45 - 13.15
Glasbeno uživanje
šotor
13.00 - 15.30
Eksotične živali
ob členarju
14.00 - 14.30
Koncert
glavni oder
15.00 - 15.30
Škrat Ariel (otroška predstava)
glavni oder
15.00 - 16.00
Montessori v domačem okolju (predavanje)
dvorana
15.00 - 16.00
Zdrava hrana za otroke in družino (predavanje)
pod drevesi
16.00
Zaključek festivala
kozolec